Yerinde Üretim

Türkiye’nin her noktasında yer alan firma tesisleriniz içinde kurduğumuz yerinde üretim mutfaklarımızla kalite sistemlerimiz yönetiminde ve deneyimli kadromuz ile yemekler üretiyor, servise sunuyoruz. Firmanıza ait her türlü organizasyonda catering hizmeti veriyor ve düzenlemiş olduğumuz “Türk ve Dünya Mutfakları” temalı günlerimizle farklı tatlar keşfetmenizi sağlıyoruz.

Taşıma Yemek

Profesyonel ekiplerimiz tarafından kalite sistemleri yönetiminde ve son teknoloji kullanılarak hazırlanan yemekler; İstanbul Dudullu Merkez, İstanbul Avrupa yakası Kıraç, Gebze Şekerpınar ve Ankara Ostim mutfaklarımızdan hizmet verdiğimiz firmalara ulaştırılır. Tercihinize göre yemek servisini de yemekhanelerinizde deneyimli kadromuz ile sunuyoruz.

Caterıng

Hizmet kalitemiz ve çeşitliliğimiz ile davet ve menü içeriğinize göre VIP, TOP VIP servisleriyle oturma düzenli hizmet verdiğimiz gibi her türlü kokteyl, kokteyl prolange, piknik, mangal partisi, brunch ve coffee break gibi organizasyonlarınızda da hizmetinizdeyiz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Yemeklerimizin kaliteli üretimi ve sunumu yanında güçlü operasyon kadromuz sürekli sizlerle iletişim halinde olup sizlerden gelen talep ve önerileri değerlendirmektedir.

Özel Günler

Dünyada ve ülkemizde kabul görmüş yöresel lezzetleri hazırladığımız konseptlerle birleştirerek beğeninize sunuyoruz.

Ar-Ge Çalışmaları

Organizasyonlarımızda ve özel günlerimizde size farklı tatlar sunmak üzere kurduğumuz Ar-Ge mutfağımızda da çalışmalar yapmaktayız.

Copyright ® 2015 - BİLTUR CATERING - Her hakkı saklıdır.