Biltur Catering kurumsallığı doğrultusunda Kalite Yönetim ve Gıda Güvenliği sistemlerindeki sürekli gelişimi takip etmeyi ve tüm uygulamaları kullanmayı ilke edinmiştir. Kalite sistemleri gereği tedarikçilerin denetiminden satın almaya, üretimden sunuma kadar tüm süreçler kontrol altına alınmıştır. Böylelikle üretilen gıdaların tüketime kadar gönül rahatlığıyla sunulması sağlanmıştır.

Kalite - Şirket Politikası

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

KALİTE BELGELERİ

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Şirketimiz kalite politikası doğrultusunda belirlenen yıllık hedefler ile kendini daha ileri bir noktaya taşımayı amaç edinmiştir. Kurmuş olduğumuz "Kalite Yönetim Sistemi" (PUKO: Planla – Uygula – Kontrol Et – Önlem Al) döngüsünün tüm süreçlerimizde etkin olarak kullanılması temel alınmıştır.

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

Siz müşterilerimizden gelen tüm şikâyet ve talepler titizlikle değerlendirilerek operasyon, üretim ve kalite yöneticilerimiz tarafından gerekli aksiyonların alınması sağlanır.

Önceliğimiz güvenliğimizdir!

OHSAS 18001 standardı ile İş Sağlığı ve Güvenliği yasal mevzuatına uygun olarak oluşturduğumuz çerçeve doğrultusunda; çalışanlarımızın işten eve sağlıklı geri dönmesini, düzenlenen eğitimler ile çalışanlarımızın farkındalığını artırmayı, tedarikçilerimizin ve iş ortaklarımız olan müşterilerimizin çalışma sırasında meydana gelebilecek tehlike ve risklerden korunmasını sağlıyoruz.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

Tüm merkez, yerinde üretim ve servis mutfaklarımızda mevcut tüm tehlikelerin analizleri yapılarak uygun kontrol önlemleri ile kritik kontrol noktaları denetim altında tutulur. Kalite departmanımızda görevli uzman gıda mühendislerimiz tarafından tüm mutfaklarımızın gıda güvenliği denetimleri yapılır. Siz müşterilerimize ulaşan tüm ürünlerimiz uzman ve eğitimli kadromuzun kontrolünden geçer. Kullanmakta olduğumuz ham maddeler, ürettiğimiz ürünler ve kullanma sularımız düzenli aralıklar ile akredite laboratuvarlarda analiz ettirilmektedir. Fabrikalarımızda kullandığımız sular içme suyu kalitesindedir. Şehir şebeke suları fabrikalarımızda karbon ve UV filtreli arıtma sisteminden geçirilerek “içilebilir nitelikte su” elde edilmekte ve bu su üretimimizde de kullanılmaktadır. Etkin mal kabul kontrollerimiz, tedarikçi denetimlerimiz ve uygunluk değerlendirmelerimiz ile tedarikçilerimizin performansı yönetilmektedir. Yönetim sistemlerimiz kapsamında tüm personelimize periyodik olarak gıda güvenliği, iş güvenliği, çevre yönetimi konularında gerekli eğitimler verilmektedir.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi:

Biltur Catering çevre dostu olarak atık yağları, kullanılmış kâğıtları doğaya terk etmeyip geri dönüşümünü sağlamaktadır. Uygulamakta olduğumuz "Çevre Yönetim Sistemi" ile aldığımız ham maddeden sevkiyatımıza kadar üretimimizin ve hizmetimizin her safhasında çevreye duyarlılığımız ön plandadır.

TSE-Hizmet Yeterlilik Belgesi

TEDARİKÇİLER

Copyright ® 2015 - BİLTUR CATERING - Her hakkı saklıdır.